Młodzież Zapobiega Pożarom - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Zespół Szkół - Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej

Menu główne:

Młodzież Zapobiega Pożarom - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

07.04.2017r. Finał powiatowy XL OTWP.
Finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" odbył się w sali konferencyjnej  Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. Szkołę podstawową reprezętowała uczennica klasy V gabriela Brzozowska. Pierwszym etapem był test pisemny składający się z 30 pytań.
Gabriela Brzozowska zajęła V miejsce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy z rąk starosty Bogdana Zielińskiego.
Etap pisemny
Wręczenie dyplomów
28.02.2017r. Gminny etap ogólnopolskiego konkursu  "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Elimincje gminne ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" odbyły się w Urzędzie Gminy Nowe Piekuty. Uczestnicy mogli zapoznać się również ze sprzętem, który znajduje się na wyposażeniu OSP w Nowych Piekutach.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Gimnazjum w Jabłoni Kościelnej reprezentowali uczniowie:

Klasa IIb:
  • Izabela Stawierej
  • Mateusz Rząca
  • Damian Jabłoński

Szkołę podstawową reprezentowały uczennice:

Klasa V:
  • Gabriela Brzozowska
  • Aleksandra Staszewska
  • Maja Mantur

Pierwsze dwa miejsca kwalifikowały uczniów do etapu powiatowego. Po części pisemnej, nasi uczniowie zajęli odpowiednio:

• Damian Jabłoński - III miejsce,
  • Izabela Satwierej - IV miejsce
  • Mateusz Rząca - VI miejsce

• Gabriela Brzozowska - I miejsce,
  • Aleksandra Staszewska - Vmiejsce,
  • Maja Mantur - V miejsce.

Do etapu powiatowego zakwalifikowała  się uczennica klasy V Gabriela Brzozowska.

06.04.2016r. Finał powiatowy XXXIX OTWP.
Finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" odbył się w sali konferencyjnej  Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. Szkołę podstawową reprezętowała uczennica klasy IV Maja Mantur. Pierwszym etapem był test pisemny składający się z 30 pytań. Maja Mantur z części pisemnej otrzymała 28 pkt. i zajęła III miejsce.
Kolejną częścią był etap ustny. Po części ustnej zajęła II miejsce.

II miejsce dało ścisły finał i etap wojewódzki.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe z rąk starosty Bogdana Zielińskiego.

Etap pisemny
Etap ustny
26.02.2016r. Gminny etap ogólnopolskiego konkursu  "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Gimnazjum w Jabłoni Kościelnej reprezentowali uczniowie:

Klasa Ib:
  • Mateusz Rząca.

Klasa III:
  • Karolina Adamczuk, Marta Buks.

Szkołę podstawową reprezentowali uczniowie:

Klasa IV:
  • Maja Mantur.

Klasa VI:
  • Mateusz Jabłoński, Filip Moczydłowski.

• Marta Buks - IV miejsce,
  • Mateusz Rząca - V miejsce
  • Karolina Adamczuk - VI miejsce.

• Maja Mantur - I miejsce,
  • Filip Moczydłowski - Vmiejsce,
  • Mateusz Jabłoński - VI miejsce.

Do etapu powiatowego zakwalifikowała  się uczennica klasy IV Maja Mantur.

Dyplomy
Konkurs
14.03.2014r. Gminny etap ogólnopolskiego konkursu  "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Gimnazjum w Jabłoni Kościelnej reprezentowały uczennice klasy IIIa i IIIb:
  • Klaudia Jankowska, Paulina Zofia Rząca, Natalia Piętka.

Szkołę podstawową reprezentowali uczniowie Klasy VIa:
  • Michał Łuniewski, Kacper Moczydłowski.

Pierwsze dwa miejsca kwalifikowały uczniów do etapu powiatowego. Po części pisemnej i dogrywce, nasi uczniowie zajęli odpowiednio:

• Paulina Rząca - III miejsce
  • Klaudia Jankowska - IV miejsce
  • Natalia Piętka - V miejsce

• Kacper Moczydłowski - II miejsce
  • Michał Łuniewski- III miejsce

Do etapu powiatowego zakwalifikował się Kacper Moczydłowski.

Konkurs
OSP w Nowych Piekutach
PSP w Wysokiem Mazowieckiem
Materiały do konkursu

Podstwowe wiadomości.
To musisz wiedzieć !

Testy.
Sprawdź swoją wiedzę !
(Materiały dla Szkoły podstawowej i Gimnazjum).(Testy on-line dla Gimnazjum).
(Materiały dla Szkoły podstwowej).(Testy on-line dla Gimnazjum i Szkoły podstwowej).
(Materiały do pobrania. Szkoła podstawowa i Gimnazjum).
(Testy w formacie pdf. dla Gimnazjum i Szkoły podstwowej).
(Materiały do pobrania. Szkoła podstawowa i Gimnazjum).
(test1 on-line dla Gimnazjum i Szkoły podstwowej. Możliwość wysłania testu on-line do sprawdzenia).
(Materiały do pobrania. Szkoła podstawowa i Gimnazjum).
(Test2 on-line dla Gimnazjum i Szkoły podstwowej. Możliwość wysłania testu on-line do sprawdzenia).
(Materiały do pobrania. Szkoła podstawowa i Gimnazjum).
(Testy on-line dla Szkoły podstawowej z losowo wybranymi pytaniami).
(Materiały do pobrania. Szkoła podstawowa i Gimnazjum).
(Testy on-line dla Gimnazjum i Szkoły podstwowej. Możliwość sprawdzenia odpowiedzi).
Program

Program służy do rozwiązywania testów na poziomie Szkoły podstawowej, Gimnazjum. Nie wymaga instalacji. Pobierz plik na dysk swojego komputera, rozpakuj programem WinRAR (program do pobrania z sieci za darmo). Instrukcja uruchomienia programu znajduje się w środku. Program jest bezpieczny dla twojego komputera.

designed by AtB