Ferie się zakończyły. Już jutro wracamy do szkoły. Ale jeszcze na chwilę wracamy wspomnieniami do 25 stycznia – Choinki Szkolnej – naszego karnawałowego święta kończącego I semestr w naszej szkole, które odbyło się dzięki zaangażowaniu i współpracy uczniów, nauczycieli, rodziców przy ogromnym wsparciu Rady Rodziców, za które składamy serdeczne podziękowania.
Tradycyjnie rozpoczęliśmy od pokazów przygotowanych przez uczniów pod czujnym okiem nauczycieli – były tańce, układy choreograficzne, piosenki i oczywiście na koniec tradycyjnie wizyta Mikołaja rozdającego prezenty dla najmłodszych. Atrakcje towarzyszące, z których mogli w czasie trwania imprezy korzystać wszyscy uczniowie zapewniła Rada Rodziców Jabłoń Kościelna:
• profesjonalne nagłośnienie Adam Piekutowski Piekut Band,
• fotobudka 360 dla uczniów SP - Literkowo w Łomży-dekoracje na każdą okazje,
• Ścianka fotograficzna w Przedszkolu Pracownia Coś więcej - Usługi ImprezowePracownia Coś Więcej
• Animacje dla Przedszkolaków z udziałem Myszek Miki i Minie – w rolę Myszek wcieliły się absolwentki Karolina Vlos i Oliwka Franczuk (stroje wypożyczone dzięki uprzejmości Dyrekcji Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem)
• Malowanie twarzy w wykonaniu utalentowanych plastycznie uczennic klasy VI
• Prowadzenie dyskoteki Choinkowej – Samorząd Uczniowski
• Profesjonalna obsługa fotograficzna – Julia Franczuk Fotografia absolwentka naszej szkoły obecnie uczennica liceum w klasie o profilu fotograficznym.
W roli konferansjerek znakomicie spisały się Hania Szymborska i Ania Brzozowska.
Choinka Szkolna to nie tylko długo przygotowywane dekoracje, występy uczniów i co trzeba podkreślić ogrom pracy uczniów, nauczycieli i obsługi, ale to również a może przede wszystkim czas spotkań, integracji uczniów, nauczycieli i rodziców. Cieszy nas również fakt, że zaszczycają nas swą obecnością goście reprezentujący środowisko lokalne oraz odwiedzają nas tego dnia nasi absolwenci.
Mamy nadzieję, że zobaczymy się znów za rok.
CHOINKA SZKOLNA 2025
- Szczegóły