Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024.Było mnóstwo wyjątkowych momentów, wzruszających i niezapomnianych.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy ten dzień mszą święta w kościele parafialnym w Jabłoni Kościelnej. Następnie Uczniowie, Rodzice, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły oraz przybyli goście : Wójt Gminy Nowe Piekuty Pan Marek Kaczyński, Zastępca Przewodniczącego rady Gminy Pan Jacek Dragowski, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Leszek Dąbrowski wraz z Zastępcą Panią Marta Faszczewską oraz Proboszcz Parafii w jabłoni Kościelnej ks. Andrzej Łapiński wzięli udział w części oficjalnej na sali gimnastyczej.

Tegoroczni absolwenci klasy ósmej uroczyście pożegnali szkołę, w której spędzili tak wiele lat. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Dziękujemy za pięknie odtańczonego poloneza, wzruszające słowa podziękowań. Życzymy Wam szczęścia i spełnienia w Waszym dalszym życiu.

Ten dzień to nie tylko pożegnanie ósmoklasistów, ale także Pani Teresy Pęzy, która po 40 latach pracy w naszej szkole przechodzi na emeryturę. Dziękujemy za te lata pracy jako nauczyciel oraz wicedyrektor szkoły, za poświęcony czas, dobre słowo, wsparcie, przekazywaną wiedzę oraz serce okazywane uczniom, rodzicom i współpracownikom. Życzymy samych pięknych chwil na nowym etapie życia.

To nie jedyne pożegnanie. Podziękowania złożyliśmy również Pani Dorocie Zimnoch- która w tym roku szkolnym wspierała działanie naszej biblioteki szkolnej oraz Pani Bogusi Kamińskiej pracującej w obsłudze szkoły. Dziękujemy!

Zakończenie roku to także moment podsumowania pracy uczniów i ich sukcesów dydaktycznych. Uczniowie klas 1-3 oraz 4-8 otrzymali z rąk wychowawców wyróżnienia, nagrody, a rodzice listy gratulacyjne.

Tegoroczna Laureatką 'Złotego Jabłuszka" dla najsympatyczniejszego ucznia otrzymała Blanka Uszyńska z kl. VIII. Wielkie gratulacje!

Dziękujemy wszystkim za cały rok szkolny i życzymy udanych wakacji!!


Zespół Szkolno Przedszkolny w Jabłoni Kościelnej